Cud Nocy Wigilijnej

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadził nas wspaniały koncert świąteczny, po którym przyszedł czas na „Jasełka”. Tegoroczne przedstawienie przygotowała klasa II c wraz z wychowawczynią B. Paterek. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa.Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. W poniedziałek 21.12.2015r. przedstawienie zobaczyli rodzice i zaproszeni goście, którzy nagrodzili występ gromkimi brawami. We wtorek zaś dzieci wystąpiły dla uczniów naszej szkoły. Pani Dyrektor podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim świąteczne życzenia.