fb

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

Dzień Otwarty „Przygoda z Jedynką”

11 lutego 2017 roku, w sobotnie przedpołudnie w naszych progach powitaliśmy ponad 20 Przedszkolaków , którzy przyszli poznać  szkołę. Dzieci  po odnalezieniu ukrytych na świetlicy szkolnej „paszportów ” rozpoczęły swoją przygodę z „Jedynką” . Zbierały naklejki i drobne upominki za wykonanie różnych zadań, przygotowanych przez wychowawców ze świetlicy i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej Były zabawy plastyczne, łamigłówki, zadania sportowe, tablica interaktywna, tańce, piosenki, a także mini -MasterChef.    Rodzice, w czasie gdy ich Pociechy świetnie się bawiły mogli odpocząć przy kawie, albo zostawić  Maluszka pod opieką nauczycieli i wykorzystać ten czas dla siebie. Wszystkie dzieci dzielnie radziły sobie z poszczególnymi zadaniami i zapełniały naklejkami swoje „paszporty”.
Każde dziecko wyszło z naszej szkoły z pamiątkowym dyplomem i z szerokim uśmiechem  na twarzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z „Przygody z Jedynką”.

< powrót