III m-ce w Turnieju ks. Markiewicza

Dnia 7 kwietnia na obiektach sportowych Ekonomika, odbyły się  finały grupy  starszej chłopców w Halowej Piłce Nożnej im.bł. ks. Bronisława Markiewicza. Do ścisłego finału awansowało pięć drużyn: UKS “Lider” Jata, PSP Jastkowice, PSP 9, SP Kamień, PSP1 Stalowa Wola. Nasz zespół przegrał z późniejszym liderem Turnieju Jatą 0:2, z SP Kamień 1:2, wygrał z drużyną Dziewiątki 1:0 i zremisował z Jastkowicami 2:2. Na duże brawa zasługuje postawa Mikołaja Studnickiego, który okazał się prawdziwym liderem zespołu. Nasz bramkarz Krystian Dąbek zdobył tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju:) Adrian Winiarski, Adrian Sajdak, Brajan Piotrowski i Oliwier Miecznikowski wykazali się sportowym duchem walki  do samego końca turnieju, zdobywając trzecie w Mistrzostwach! Zawodnicy zostali nagrodzeni piłkami, a w ich ręce trafił piękny puchar.