Jak Czerwony Kapturek szukał Księcia…

Wakacje tuż tuż, a my mamy dla Was niespodziankę i trochę wspomnień. Niepowtarzalny fotoreportaż z przygotowań , próby generalnej i niezwykłego spektaklu pt. “Czerwony Kapturek szuka Księcia”.

Przedstawienie w wykonaniu teatralnej grupy BELFER miało swą premierę podczas Dziecięcych Zdarzeń Teatralnych w Spółdzielczym Domu Kultury, a 3 kwietnia 2017 roku grupa zaprezentowała swoje zdolności artystyczne w Miejskim Domu Kultury.

Bajka o Czerwonym Kapturku , który zamiast iść do babci wyrusza w poszukiwaniu Księcia poznanego przez Internet? Okazuje się, że w bajkach wszystko jest możliwe, ale na szczęście dobrze się kończy. Jedno jest pewne – dziewczynka, która nazywano Czerwonym Kapturkiem będzie już zawsze bardzo ostrożna w zawieraniu znajomości internetowych.

To był już czwarty spektakl w wykonaniu grupy Belfer, którą tworzą nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Czwarty, ale obiecujemy, że nie ostatni!

W spektaklu wystąpili:

Opracowanie scenariusza: Joanna Puskarczyk, Małgorzata Jarocka-Reczek

Scenografia: Małgorzata Zawadzka, Dorota Łasicka, Jolanta Mścisz

Opracowanie muzyczne: Małgorzata Jarocka-Reczek, Jarosław Surdyka

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania Dyrektorowi oraz Pracownikom Miejskiego Domu Kultury za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia .

Przeżyjmy to jeszcze raz!

FOT. Agata Głaz