Koncert Świąteczno-Noworoczny

Od wielu lat Aniołowie podziwiają z Nieba nasze koncerty i zachwycają się tym, że potrafimy o niezwykłym wydarzeniu jakim jest narodzenie Chrystusa opowiedzieć…muzyką.
18 grudnia 2015 roku sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury wypełniła się dźwiękami kolęd, dziecięcymi tańcami i radością oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
Uczniowie naszej szkoły , pod opieką pań Elżbiety Paruch , Sylwii Świątek, wychowawców wraz z Dziecięcą Orkiestrą Dętą pod batutą Mieczysława Parucha zachwycili wszystkich swoim śpiewem , tańcem i grą na instrumentach.
Koncert Świąteczno-Noworoczny to już tradycja w naszej szkole. Co roku, tuż przezd Wigilią spotykamy się w Miejskim Domu Kultury , by wspólnie kolędować i podziwiać występy artystyczne naszych uczniów. To bardzo uroczyste i wzruszające wydarzenie. Zaskakuje nas swoim pięknem i bogactwem wrażeń , wprowadzając w cudowny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.
Słyszę już życzeń moc, widzę serca otworzone
Za kilka dni narodzi się Dziecię przez ludzkość upragnione
Zniknie zawiść , złość i gniew
Powróci boży pokój
A na kolędy ciepły ton , łza w niejednym błyśnie oku..
Życzymy Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.