Koncert Świąteczno – Noworoczny

Tuż przez Świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się w Miejskim Domu Kultury na uroczystym Koncercie Świąteczno – Noworocznym. Zimową piosenką, kolędą i tańcem wypełniła się sala widowiskowa. W koncercie wyreżyserowanym przez panią Elżbietę Paruch wystąpili uczniowie klas artystycznych oraz Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szkoły Podstawowej numer 1 i Gimnazjum Katolickiego działająca przy Miejskim Domu Kultury. W tym roku tłumnie zgromadzeni widzowie mogli także wysłuchać kolęd w wykonaniu nauczycieli oraz być świadkami symbolicznej walki dobra ze złem .
Dobro zwyciężyło, a uwieńczeniem koncertu była wspólnie zaśpiewana kolęda „Bóg się rodzi !”
Życzymy Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz pomyślności w całym nowym roku 2018 .