Mamy Mistrzostwo Powiatu! Złoto i brąz:)

W dniu 19.09.19 na stadionie w Stalowej Woli, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce. Z całego powiatu przyjechali najlepsi zawodnicy.  Na młodych sportowców przygotowano dziesięć konurencji, wymagających dobrego przygotowania technicznego  jak i wytrzymałościowego. I tym razem nasi reprezentanci nie zawiedli:) Adrian Winiarski, zdobył złoty medal w pchnięciu kulą i tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Województwa w Rzeszowie! Adrian Sajdak, wykazał się ogromną wolą walki. Na ostatnich metrach pokonał konkurencję, zdobywając brązowy medal w biegu na 1000m! Kacper Piotrowski zakwalifikował się do ścisłego finału i zajął szóste miejsce! Pozostali zawodnicy, którzy reprezentowali  naszą szkołę osiągając bardzo dobre noty to: Aleksandra Kucio, Natalia Krowińska, Klaudia Krowińska, Karol Siembida, Jakub Bulec, Mikołaj Studnicki, Brajan Piotrowski, Alek Słupik, Jakub Kamiński, Patryk Krowiński. Gratulujemy!!!