fb

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

Mikołajkowa wycieczka do Rzeszowa

Mikołaj ma w tym roku ręce pełne roboty i prezentów, dlatego uczniów kl. 3 „a” wraz z panią Agnieszką Kawą i Moniką Woch postanowił obdarować nieco wcześniej… Zarówno dzieci, jak i panie były w tym roku wyjątkowo grzeczne, więc 29 listopada zabrał całą klasę na wycieczkę do Rzeszowa, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Pierwszą niespodzianką w tej niezwykłej podróży było muzeum lalek teatralnych, gdzie dzieci zapoznały się z kolorowymi postaciami nieożywionymi. Same miały też okazję wypróbować swoich sił jako lalkarze i poczuć „ciężar” rzemiosła. Po tej lekcji dzieci przeniosły się w prawdziwie teatralny świat, oglądając przedstawienie „Dokąd pędzisz, koniku?”. Była to poetycka opowieść o wolności, prawdzie i przyjaźni. Po solidnej dawce wrażeń estetycznych, św. Mikołaj zabrał dzieci do FlyParku, gdzie wysokim lotom i „fikołajkom” nie było końca… Ostatnim, ale jakże smacznym punktem wycieczki był McDonald 🙂

< powrót