Pasowanie na ucznia PSP1

Pasowanie na ucznia to zawsze wielkie wydarzenie w życiu szkoły. 20 października 2015 roku do społeczności szkolnej zostali przyjęci tegoroczni pierwszoklasiści . Świeżo upieczeni uczniowie klasy I a z panią Haliną Ubą, I b z panią Dorotą Kochan, oraz I c z panią Bogusławą Łukawską , po prezentacji krótkiej części artystycznej, złożyli uroczyste ślubowanie . Po przyrzeczeniu każdy z uczniów został przez Panią Dyrektor czarodziejskim ołówkiem pasowany na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. „Pierwszaki” otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe kuferki pełne niespodzianek. Rodzice przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek w klasach i wspólnie z nimi celebrowali ten wielki dzień. PIERWSZOKLASISTÓW jeszcze raz serdecznie witamy w „Jedynce” i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia szkolnego.

Więcej zdjeć  tutaj ->Pasowanie na ucznia 2015 – fotoreportaż