Spotkanie pokoleń

Dnia 1.02.2016r. uczniowie klasy IIc przygotowali uroczyste spotkanie ze swoimi babciami i dziadkami. W pięknie udekorowanej świetlicy przedstawili „Jasełka,” podczas których wszyscy śpiewali kolęd. Potem dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Po części artystycznej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i wspólną zabawę taneczną. Szczęśliwe twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.