fb

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli

Zebrania z Rodzicami

Drodzy rodzice

Przypominamy, że  08.11.2016 (wtorek) w szkole odbędą się zebrania dla rodziców:

  • klasy 1-3 – 16.00 (spotkanie w salach lekcyjnych, a następnie w sali gimnastycznej)
  • klasy 4-6 –16.30 (spotkanie na sali gimnastycznej, a następnie w salach lekcyjnych)

O godzinie 16.30 wszystkich rodziców , wraz z wychowawcami zapraszamy na spotkanie psychoedukacyjne z panią Jolantą Mazurkiewicz, psychologiem z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  , która poprowadzi prelekcję pt. „Jak mówić, aby dzieci nas słuchały, jak słuchać, aby zrozumieć dziecko”. Przewidywany czas spotkania -30 minut. Miejsce: sala gimastyczna PSP1

                                                                     Serdecznie zapraszamy !

< powrót