Wojewódzkie zawody dzieci

W sobotę 19 września na stadionie  w Stalowej Woli, odbyły się wojewódzkie zawody sportowe dzieci biorących udział w programie “Lekkoatletyka dla każdego!”

Wśród nich wystąpili młodzi lekkoatleci, którzy na co dzień trenują pod okiem trenerów jak i sympatycy tej dyscypliny sportowej.
Program obejmował wiele konkurencji: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
Każdy mógł się sprawdzić w dwóch z nich.Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas czwartych i mimo nie najlepszej pogody osiągnęli wysokie miejsca.
Wielu z nich po raz pierwszy stawało na podium i odbierało medal.Wśród nagrodzonych nie zabrakło i naszych uczniów: Natalia Krowińska, Klaudia Krowińska, Artur Rodzeń i Szymon Zaręba.
Kilkugodzinne zawody dobiegły końca, a ich uczestnicy bogatsi o nowe doświadczenia i rekordy życiowe wrócili do domu.